Mitmes online kasiinos konto omamise plussid

Kui oled online kasiinodes uus mängija, siis jääd oma valikuga tõenäoliselt püsima ühe online kasiino juurde, mis on sulle esmapilgul silma jäänud. Kui aga otsid muid võimalusi, võid avastada, et parimad välismaa kasiinod pakuvad mängijatele paremaid tingimusi, paremaid pakkumisi või midagi muud, mis sinu praeguses online kasiinos puudub.

Alati on mõistlik lugeda ka online kasiinod ülevaateid, sest näiteks Zinkra kasiino arvustus annab sulle täpse ülevaate, mis on selle kasiino eelised ja sama kehtib ka kõigi teiste online kasiinode arvustuste kohta. Tegelikult pole vaja ainult ühe online kasiino kontoga piirduda ja mitme konto omamisel on mõned eelised.

Rohkelt tervitusboonuseid

Uutele klientidele suunatud pakkumised on tavaliselt suurimad, mida mängijatele pakutakse. Kahjuks saab iga online kasiino jaoks uus mängija olla ainult üks kord. Kui sul on mitu kontot paljudes online kasiinodes, võid saada tervitusboonuse iga kord kui registreerud uude kasiinosse. Enamik mängijaid loob palju kontosid erinevatesse online kasiinodesse just sellel põhjusel.

Rohkem pakkumisi ja turniire

Peale tervitusboonuse, mida antakse ainult üks kord, saavad mängijad muid sooduspakkumisi. Need pakkumised ulatuvad korduvatest konto taaslaadimise boonustest ja iganädalastest pakkumistest kuni hooajaliste turniiride ja kampaaniateni. Kui registreerud paljudel online kasiino veebilehtedel ja tellid endale nende meilisõnumeid, saad rohkem pakkumisi. Seega võid neist kõigist osa võtta või valida endale meelepärasema.

Laiem mängude valik

Kõik online kasiinod on erinevad ja neil on individuaalne mängude portfell. Ühes kasiinos võib olla kokku 500 mängu, teises aga 2500 mängu ainuüksi slotikate kategoorias, 200 lauamängu, 100 lauda live kasiino rubriigis ning boonusena lisaks mitmekesine spordiennustus. Kuid samas ei pruugi olla just neid tarkvarapakkuja mänge, mida sulle tihti meeldib mängida või pokkeri mängimise võimalust. Seetõttu võiksid liituda mitme veebikasiinoga, mitte ainult ühega. Mõtled sellega mängude ja oma mängutegevuste mitmekesisusele tervikuna.

Progressiivsed jackpotid on kättesaadavamad

Kui sulle meeldib mängida suurte summade nimel, võib olla on sinu valik progressiivse jackpotiga mängud. Mega jackpotte on muidugi keeruline saada, kuid siiski võid proovida mängida ühte progressiivset jackpotiga mängu erinevates kasiinodes. Või võid osaleda igapäevastelt erinevate online kasiinode eksklusiivsetes auhindade püüdmises.

Õige kasiino valik

On palju online kasiinosid, mis pakuvad erinevaid teenuseid ja tingimusi. Mõned neist on näiteks krüptovaluuta sissemakseid toetavad kasiinod, teised aga ei sea oma boonustele keerulisi läbimängimise nõudeid. Igaüks neist paistab silma millegi ainulaadse poolest, mille vastu sul võib ühel või teisel ajal suurem huvi olla. Seetõttu on ühe välja valimine keeruline.

Kõigi võimaluste kasutamiseks võid kasutada paljude erinevate online kasiinodega liitumise taktikat. Selleks pead kindlaks määrama, millised online kasiinod sinu tähelepanu kõige enam köidavad, nendele registreeruma ja tervitusboonuse pakkumisest osa saama. Online kasiinod pakuvad nii uutele kui ka juba olemasolevatele klientidele tihti boonuseid või näiteks tasuta keerutusi, mille puhul puuduvad isegi panustamise tingimused ja saadud võidud võib kohe oma pangakontole kanda.

Kui sulle ei meeldi mõte registreerida ja omada oma privaatsete isikuandmetega kontot mitmes kasiinos, võid kasutamiseks valida ka kontovabad ehk registreerumiseta kasiinod, kus konto loomine ei ole vajalik ja mängima asumiseks piisab vaid sissemakse sooritamisest. Sellistesse online kasiinodesse võid ikka ja jälle tagasi pöörduda ja tunda ennast iga kord uue kliendina, sest iga mängimise sessioon on nendes online kasiinodes unikaalne.

Leave a Reply